loading
Tur Kodunu Yazınız

Mardin Çıkışlı Uçaklı Ege & Akdeniz Turu

Mardin Çıkışlı Uçaklı Ege & Akdeniz Turu
Uçaklı Ege & Akdeniz Turu

Mardin Çıkışlı Uçaklı Ege & Akdeniz Turu

Son 10 Kişi
TL 22.500,00
TL 18.000,00 / Kişi Başı
EGEAKD1
Mardin Çıkışlı Uçaklı Ege & Akdeniz Turu
6 Gece 7 Gün
Mardin
Uçak ile ulaşım
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’

UÇAKLI EGE & AKDENİZ TURU

İZMİR’DEN BAŞLAYIP ANTALYA DA SON BULAN VE YA ANTALYA'DA BAŞLAYIP İZMİR'DE SON BULAN UÇAKLI TURUMUZU KEŞFEDİN!

 6 GECE 7 GÜN


Ücretin %50'si Erken Rezervasyon Ön Ödeme Bedeli
Geri Kalanı Tura 1 Gün Kala Öde!

 

⇒ 0-2 Yaş Arası Çocuk 1000 TL'dir. (Kayıt Yapacak Misafirimizin Bebek Yolcu Kaydı İçin Acenta İle İletişime Geçmesi Gerekir).

 2-5 Yaş Çocuklardan Yetişkin Ücretinin Yarısı Kadar Alınmaktadır.

 5 Yaş ve Üzeri Çocuklardan Tam Ücret Alınmaktadır.

 Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tura 1 gün kala ödemeniz gerekmektedir.

 


TUR PROGRAMI

1. GÜN

(Sadece Mardin Şube Misafirleri Acentenin Belirleyeceği Saatte Havalimanına Transfer Edilecektir.)


Diyarbakır’dan İzmir uçağı için sabah saat 08:20’de Diyarbakır havalimanına geçiyoruz. Burada uçuş işlemlerimizi yaptıktan sonra uçağımıza geçiyoruz.

Siz değerli misafirlerimizi Adnan Menderes havalimanında karşılayan Rehberimizin yönlendirmeleriyle aracımıza geçiyoruz. Güzergahımız üzerinde sabah kahvaltısı için mola veriyoruz. Akabinde,  Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Yel değirmenleri ve bol rüzgarı ile ünlü bu güzel kasabada alacağımız muhteşem fotoğraflardan sonra  Çeşme'ye ulaşıyoruz. Burada 1508 yılında ll. Beyazıt' ın yaptırmış olduğu muhteşem deniz manzaralı kalesini ziyaret ediyoruz. Daha sonrasında Çeşme çarşısında verilen serbest zaman ardından İzmir merkezde bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde . akşam dileyen misafirlerimizle alsancak’ta deniz kenarında yürüyüş yapıyoruz.
 
 
2. GÜN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, kısa bir yolcuğun ardından Şirince’ye ulaşıyoruz Yunan yazar Dido Sotiriou’nun "Benden selam söyle Anadolu’ya adlı eserinde bahsettiği" eski Rum köyü Şirince. Otantik mimariye sahip tarihi evler ve sokaklar arasında geziyoruz. Şarap evlerinde meyve şaraplarının nasıl yapıldığını dinliyor ve isteyen misafirlerimiz ücretsiz olarak tadına bakabiliyor ve alışveriş yapabilirler Şirince gezimizin ardından Türkiye denince akla ilk gelen yerler arsında gelen Bodrum’a doğru gidiyoruz. İlk durağımız Bodrum şehir merkezi oluyor. Bodrum’da vereceğimiz serbest zaman ardından Bodrum’un en güzel konumunda yüzme molası veriyoruz. Yüzme mollamızın ardından Muğla’da bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz.
 
 
3. GÜN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında aracımızla Muğla’nın Köyceğiz Gölü kıyısına gidip buradan piyade tekneleri ile hem gölün hem de Dalyan sazlıklarının keyfini sürerek kanalın üst kısmında yer alan Kral Mezarlarında fotoğraf molası ve bu esnada detaylı bilgi rehberimiz tarafından verilmektedir. Daha sonra kaplumbağalarının (Caretta Caretta) yumurta bıraktığı İztuzu Plajı’nda 2 saate yakın bir süre yüzme molası ile turumuza devam ediyoruz. Burada adeta dalgalar sizinle ahenk içinde dans ediyorlar.  Burada öğle yemeğini teknemizde alıyoruz. Yemeğimizin ardından durağımız şifalı Sultaniye Kaplıcaları olacaktır. Çamur banyosu ve devamında açık yüzme havuzlu kaplıca tecrübesi sizi bekliyor (ekstra). Burada geçireceğimiz unutulmaz anlardan sonra Dalyan’a doğru hareket ediyoruz. Burada küçük Dalyan kasabasını keşfetmek için serbest zaman veriyoruz. Bu unutulmaz deneyiminin ardından Mavi tur adı altında yatların uğrak noktası olan Göçek gezimiz başlıyor. Burada alacağımız serbest zamanın ardında Muğla’da bulunan otelimize doğru geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.


4. GÜN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, kısa bir yolcuğun ardından Gökova’nın seyir terasında cennet Akyaka manzarasını fotoğraflıyoruz. Daha sonra muazzam bir manzara karşısında ortalama 3 km uzunluğunda Azmak nehrinde 10 metre derinliğinde bulunan nehrin dibini ayna gibi görebileceğiniz kısa bir tekne turu yapıyoruz (ekstra). Ardından isteyen misafirlerimiz denizde veya inanılmaz soğuklukta olan Azmak nehrinde yüzebilirler. Yüzme ve serbest zaman ardında deniz kenarında bulunan Marmaris’teki otelimize giriş yapıyoruz. Giriş işlemlerinden sonra isteyen misafirlerimizle su sporları (jetski, parasailing, banana ve mable)  gibi aktivitelere katılabilirler (ekstra). Akşam yemeğimiz otelimizde

Not: Dileyen misafirlerimize gece kulubü turumuz olacaktır.
 

  
5. GÜN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Marmaris yerli halkının gittiği tekne turumuzu yapıyoruz. Sadece yat sahiplerinin demir attığı süpriz koylarda yüzme imkanına MİTRATUR ile sahip oluyoruz. Gezimizin ardından Marmaris’te bulunan otelimize geçiyoruz.


6. GÜN

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 2006 yılında yüzde 82 oy ile Dünyanın en güzel kumsalı seçilen Ölüdeniz’e gidiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz yamaç paraşütü veya Belcekız  plajın devamı niteliğindeki Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan ÖLÜDENİZ’de sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz’de turkuaz suların keyfini çıkarttıktan sonra  Türkiye’nin en etkileyici kanyonlarından biri olan Saklıkent’ e gidiyoruz. Burada ulaşacağımız merkezde dileyen misafirlerimiz gökyüzünde olmanın zevkini Zıpline ile yaşayabilirler. Bu heyecan verici aktivitelerin ardından Saklıkent Kanyonuna giriş yapıyoruz. Kanyon içinde yerin altından çıkan buz gibi sularda serinleyip fotoğraflarımızı çekerek otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


7. GÜN

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası aracımızla Antalya merkezde 20 km uzaklıkta bulunan Kurşunlu Şelalesi’ne gidiyoruz. Burada binlerce bitki çeşidi ve yeşilin bir çok tonuna şahitlik yapıyoruz. Burada aldığımız pozitif enerjiyle Köprülü Kanyon’una doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz molanın ardından insanın yasamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek  Rafting heyecanını Köprü Çay’ın buz gibi sularında finali beraber yaşıyoruz(ekstra). Yaptığımız adrenalini yüksek rafting heyecanından sonra Antalya havalimanından geri dönüş sağlıyoruz.Bilgi & Rezervasyon
0850 840 00 21
[email protected]


1. Gün - Çeşme - Alaçatı
 • Çeşme
 • Çeşme Kalesi
 • Haralambos Kilisesi
 • Alaçatı
 • Alaçatı Yel Değirmenleri
 • Alaçatı Pazarı
 • Alaçatı sokaklari
 • Alaçatı Dondurmacı ve Muhallebicisi
 • İzmir Konaklama

 

2. Gün - Şirince - Bodrum
 • Şirince
 • Eski Rum Köyü
 • Şarap Evi
 • Bodrum’da Yüzme Molası
 • Bodrum Şehir Turu
 • Bodrum Kalesi
 • Muğla Konaklama

 

3. Gün - Dalyan
 • Dalyan
 • Sultaniye Kaplıcaları
 • Çamur Banyosu
 • İztuzu Plajı ve Yüzme Molası
 • Muğla Konaklama

 

4. Gün - Akyaka - Marmaris
 • Gökova Seyir Terası
 • Akyaka
 • Azmak Nehri Mini Tekne Turu
 • Azmak Nehri Yüzme Molası
 • Marmaris’te Su Sporları (parasailing, Jetski, Banana, Mable, Hız Botu)
 • Gece Kulübü (İsteğe Bağlı)
 • Marmaris Konaklama

 

5. Gün - Gece Klubü
 • Gün Boyu Marmaris’te Mavi Tur (Akvaryum Koyu, Kadırga Koyu, Çiftlik Koyu, Öğle Yemeği, Gebe Kilisesi, Korsan Mağarası)
 • Gece Kulübü (İsteğe Bağlı)
 • Marmaris Konaklama

 

6. Gün - Fethiye
 • Fethiye Ölüdeniz
 • Mavi Bayraklı Plajda Yüzme Molası
 • Saklıkent Kanyonunda Yürüyüş
 • Yamaç Paraşütü (İsteğe Bağlı)
 • Antalya Konaklama

 

7. Gün - Manavgat - Dönüş
 • Manavgat Köprülü Kanyonunda 14 Km Rafting Heyecanı
 • Kurşunlu Şelalesi
   
 • Akşam 18:05 Uçağı ile Antalya – Diyarbakır Yolculuğu
 • Şubeye dönüş transferi

 

 

❗ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER❗

 Ön ödeme bedeli tur ücretinin yarısı kadardır. Kalan ödeme ise tura 2 gün kala ödenmelidir.

 Çocuklarda 2 yaş altı 1.000 ₺’dir. 2-5 yaş arası yetişkin ücretinin yarısı kadardır ve 5 yaş üzeri tam ücretlidir.

⇒ 2 Yaş Altı Bebekli Yolcu Kaydı İçin Acenta İle İletişime Geçmeniz Gerekir.

 Odalar 2 ve 3 kişiliktir. Tek kalmak isteyenler ekstra oda farkı ödeyecektir.

 Ödenen kapora yolcunun iptal etmesi halinde kesinlikle iade edilmez.

 Acenta mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda katılımcıya en geç 1 gün önceden iptali bildirir ve ödenen tur ücreti iade edilir.

 Tur programımız özenle hazırlanmış olup UÇAKLI BÜYÜK EGE AKDENİZ Turu ile benzerlik göstermez MİTRATUR misafirlerine özeldir.

⇒ Koltuk numaraları kayıt sırasına göre verilir.

 Uçuşlarda rötar durumları veya uçuş iptalleri gerçekleşebilir. Bu durumlarda Havayolu koşulları geçerlidir. Uçuş iptali olması durumunda acenta turu başka tarihe erteleyebilir veya turu iptal edip ödenen ücretin iadesini yapabilir.

 Bazı Tarihlerde Tur Antalya başlangıçlı, İzmir Bitişlidir. Gezilecek yerler aynı olup yazılan programın tersi uygulanır. (Tura başka ilden katılacak misafirlerin gidiş uçuşunu veya tur sonunda dönüş uçuşunu kullanmayacak misafirlerimizin bu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir.)

 Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda 18 kişilik lüx minibüs, 17 – 27 kişi kayıtlarda 31 kişilik lüx midibus, 27-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Tek koltuk alımlarında acente koltuk değişikliği yapma hakkına sahiptir.

 Tur Rehberi; hava ve yol koşulları vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir.

⇒ 500 TL karşılığında erken rezervasyon Tur sigortası ile tatiliniz otele giriş tarihine 1 hafta (7 gün) kalana kadar güvenceye alınıyor. Herhangi bir nedenle tatilinizi iptal etmeniz durumunda ise koşulsuz iptal ve ücretinizin tamamını geri alma hakkına sahip oluyorsunuz. 

 Rezervasyon yapan misafirlerimiz şartları kabul etmiş sayılır.

 

*ÜCRETE DAHİL OLANLAR

* Gidiş – Dönüş uçak biletleri
* Kara Ulaşımı
* 6 Gece Otel  Konaklama
* 6 Açık Büfe Kahvaltı
* 6 Akşam Yemeği ( Set menü veya Açık Büfe )
* Çevre Gezileri
* Prof. Rehberlik
* Zorunlu Seyahat Sigortası
* Araç içi İkramlar
* MİTRATUR Personel Refakati
* Sınırsız Güler yüz 

------------------------------------------------------

*ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

* Öğle yemekleri ve Otel dışında alınan yemekler
* Yapılacak Aktivite Ücretleri ( Rafting – Tekne Turu-  Gece Kulubü Girişleri Vb. )
* Dahil olan yemeklerin yanındaki soft veya alkollü içecekler
* Müze ve Ören yeri girişleri

REZERVASYON DETAYLARI

Mardin Çıkışlı Uçaklı Ege & Akdeniz Turu

6 Gece 7 Gün, Uçak ile ulaşım

Tur Tarihi :

15.06.2024

Konaklama :

Volley Hotel / Muğla Tuna Otel / Marmaris Seray Deluxe / Antalya Elips Royal vb.

Ulaşım :

Uçak ile ulaşım

Volley Hotel / Muğla Tuna Otel / Marmaris Seray Deluxe / Antalya Elips Royal vb.
1.Oda

2 Yetişkin

Toplam Tutar

Tek Çekim (Peşin)

36000 TL
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar