loading
Tur Kodunu Yazınız
Gizlilik Politikası

TUR İADE VE GİZLİLİK POLİTİKASI

 

İPTAL İADE VE GÜVENCE PAKETİ POLİTİKASI

  1. Yolcu turu satın aldıktan sonra tur tarihine 30 gün kala iptal etme hakkına sahiptir. Bu süreçte sigorta kesintisi sonrası kalan tutar yolcuya iade edilir.
  2. Tur tarihine 29 gün kaldıktan sonrası için yapacağı iptallerde herhangi bir iade alamaz.
  3. Tur firması turu iptal ederse turu satın alan yolculara 3 gün içinde iptali bildirmek zorundadır.
  4. Tur firması tarafından yapılan bütün tur iptallerinde turu satın alan yolcularına ödenen ücretin tamamı kesintisiz iade edilir.
  5. Yolcu tarafından yapılan rezervasyonlar 3 gün için geçerlidir. 3 gün içinde satışa dönüşmeyen rezervasyonlar otomatik iptal edilir.

 

 

GİZLİLİK VE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI

Tur satın almada kullanılan kredi kartı bilgileri KESİNLİKLE üçünçü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Bu rezervasyon sürecinde; müşteriden alınan konaklayacak kişilere ait isim-soyisim, doğum tarihi, TC kimlik numarası bilgileri rezervasyonun kayıt altına alınması için ilgili konaklama işletmesi ile; isim-soyisim, telefon numarası, e-mail adresi ve konaklama detayları yerel rehberlik ve transfer hizmetleri için işbirliği içinde olduğumuz tedarikçi firma ile paylaşılmaktadır. Rezervasyonun tamamlanması için müşteriden alınan kredi kartı, banka hesap bilgileri, vs. MİTRATUR tarafından kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır. İşbu sözleşme ile müşteri söz konusu verilerin ilgili birimlerle paylaşılmasına onay vermektedir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında müşteri onayı ile işlenen bu veriler, rezervasyonun sonlanmasından sonra bir sonraki rezervasyon talebinde kullanılmak ve/veya 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Kanunu kapsamında reklam, kampanya, ilan, vb. paylaşımlar için tarafımızca korunmaktadır. Müşteri, kişisel verilerinin ve/veya rezervasyon detaylarının konaklama sonrası silinmesini ve bilgilendirmeler için verdiği onayı iptal etmek isterse, bu durumu 0 850 840 00 21 MİTRATUR Misafir İlişkileri departmanına veya [email protected] adresine bildirecek ve MİTRATUR konuyla ilgili talepleri yerine getirecektir.

 

 

TURLARDA KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibas, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibas, 30 - 45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Araç tipine göre koltuk yeri değişkenlik gösterebileceğinden sadece koltuk numarası garanti edilir.