loading
Tur Kodunu Yazınız

Diyarbakır Çıkışlı Karya ve Likya Turu

07 Haziran 2021 Pazartesi | Kesin Kalkış
Ege Turu

Diyarbakır Çıkışlı Karya ve Likya Turu

Son 10 Kişi
TL 2.500,00
TL 2.000,00 / Kişi Başı
KRY-LKY-21
07 Haziran 2021 Pazartesi
5 Gece - 6 Gün
Diyarbakır Çıkışlı
Otobüs ile Ulaşım
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’

KARYA LİKYA TURU  5 GECE 6 GÜN (DİYARBAKIR ÇIKIŞLI)

  1. Gün

Buluşma yerimiz ve saatimiz;  Ninova Park AVM yanındaki Shell petrol ofisinin önünde 13.30'dur. Hareket saatimiz 13.45'tir. Yolculuğumuz Mitratur refakatı,  araç içi ikramlar eşliğinde  başlıyor.  Profesyonel kokartlı rehberimizden gideceğimiz yerler hakkında detaylı ön bilgilerimizi alıyoruz. Yol güzergahımız üzerinde vereceğimiz molalar ardından sabah saatlerinde tarihi Isparta merkezinde sabah kahvaltımızı alıyoruz.

  1. Gün

Sabah kahvaltımızı Isparta merkezinde İşpark otelde alıyoruz. Ardından küçük bir Isparta şehir turumuzu yapıyoruz. Akabininde  masmavi rengiyle Türkiye'nin Maldivleri olarak da bilinen, eşsiz görüntüsüyle herkesi etkileyen Salda Gölü'nü ziyaret ediyoruz. Burada yüzmek isteyen ve etrafı fotograflamak için serbest zaman veriyoruz. Hemen ardından Fethiye’ye doğru yola çıkıyoruz. Burada Ölüdeniz’in masmavi sularında yüzmemolası veriyoruz. Buranın ardından konaklama yerimiz olan Muğla'ya doğru yola çıkıyoruz. akşam yemeğimiz otelde.      ( http://www.tunaotelmugla.com/ )

  1. Gün

sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Türkiye'nin en populer tatil merkezi olan Bodrum'a doğru yola çıkıyoruz. Bodrum'da ilk göreceğimiz yer herkesin aklına ilk gelen Kireç kaplı taş evlerini yol güzergahımız üzerinde panoramik olarak görerek,  Mydos kapısını ve Antik Tiyatrosunu geziyoruz. Ardından Bodrum'un eski taş evlerinin arasında yürüyerek Dünya'nın yedi harikasından biri olan Mozoleyum'u görüyoruz. Daha sonra hep birlikte yürüyerek Bodrum yazısının önünde toplu fotoğraf çekimi ve srbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz Bodrum Kale'sini, isteyenler merkezde serbest zamanda alışveriş yapabilirler.  Ardından aracımızla Bodrum’un en popüler clublarının bulunduğu Beach cluba yüzme ve eğlencenin doruklarına ulaşmak için serbest zaman veriyoruz. Verdiğimiz yüzme molası ve eğlencenin  ardından otelimize geçiyoruz. ( http://www.tunaotelmugla.com/ ) akşam yemeğimiz otelimizde alıyoruz. isteyen misafirlerimizle akşam saat 22.00'de Türkiye'nin en güzel en büyük Gece Kulublerinin bulunduğu Marmaris Barlar Sokağına geçiyoruz. (isteğe bağlı) gece saat 02.00'de otelimize geri dönüş sağlıyoruz.

  1. Gün

Sabah kahvaltımızın ardından Muğla'nın en küçük ve şirin ilçelerinden biri olan Köyceğiz'e doğru yola çıkıyoruz. Buradan tekne turmuzla ilk durağımız olan Iztuzu plajına gidiyoruz. Burası karete karetelerin yumurtalarını bıraktığı Akdenizin masmavi denizinde hayal edilmesi bile zor olan yüzme deneyimini hep birlikte yaşıyoruz. Ardından öğle yemeğimiz için teknemize geri dönüyoruz. Yemeğimizin ardından son bir defa daha masmavi sulara dalıyoruz. Akabinde Turkiye’de eşsiz güzelliğe sahip olan Sultaniye kaplıcalarına gidiyoruz. Hem kaplıca hemde çamur banyosu yapıp köyceğiz gölünde temizleniyoruz. Yaşayacağımız inanılmaz bu deneyiminin ardından otelimizin bulunduğu Marmaris’e doğru otelimize doğru harekete geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde, yemeğimizin ardından  isteyen misafirlerimizle Marmaris Barlar sokağına gidiyoruz. Burada eğlencenin keyfine varıp tekrar otelimize doğru saat gece 02.00'de geçiyoruz.

  1. Gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Datça'ya doğru hareket ediyoruz. Ege ve Akdeniz'i aynı anda görebileceğimiz yarımadanın en dar noktasına doğru hareket ediyoruz. Eşsiz yol manzaramız eşliğinde  Eski Taş evlere sahip olan Eski Datça'yı geziyoruz. Burada Can Yücel’in yaşadığı evi ve Eski Datça evleri arasında eşsiz fotoğraflar, badem dondurması ve meşhur Datça gazozunun tadını çıkarıyoruz. Gecirdiğimiz keyifli anlardan sonra buradan Yeni Datça’yı görmek için yola çıkıyoruz. Vereceğimiz serbest zaman ardından yukarıda bakılınca Cennet gibi güzellikte bulunan Marmaris ve Muğla arasında bulunan   Akyaka'ya doğru hareket ediyoruz. Burda  çok meşhur ve sevilen Balık ekmek yemek isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. akabininde etrafı yemyeşil, içinde mutlu mesut ördeklerin ve kazların yaşadığı Azmak nehri üzerinde tekne turumuzu gercekleştiriyoruz. İsteyen misafirlerimiz Azmak nehrinin sodalı buz gibi suyunda yüzebilir. İsteyen misafirlerimiz etrafı tanımak için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra otelimize doğru yola çıkıyoruz. akşam yemeğimiz otelimizde 

  1. Gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Marmaris yerli halkının gittiği tekne turumuzu yapıyoruz. Sadece yat sahiplerinin demir attığı süpriz koylarda yüzme imkanına Mitratur ile sahip oluyoruz. Gezimizin ardında Marmaris’te bulunan otelimize geçiyoruz.

  1. Gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından geliş güzergahımız üzerinde bulunan Isparta’ya doğru tekrar yola çıkıyoruz. Burada Lavanta ve Gül şehri olan Isparta’da mevsimsel döneme göre Gül Bahçesi veya Lavanta bahçelerinde birbirinden güzel fotoğraflar alıyoruz. Ardından Eğirdir gölü üzerinden Diyarbakır’a doğru yola çıkıyoruz. Sabah 08.00’de değerli misafirlerimizi bir başka MİTRATUR gezisinde buluşma dileğiyle uğurluyoruz.

REZERVASYON DETAYLARI

Diyarbakır Çıkışlı Karya ve Likya Turu

5 Gece - 6 Gün, Otobüs ile Ulaşım

Tur Tarihi :

07.06.2021

Konaklama :

Ulaşım :

Otobüs ile Ulaşım

1.Oda

2 Yetişkin

Toplam Tutar

Tek Çekim (Peşin)

4000 TL
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar