loading
Tur Kodunu Yazınız

Diyarbakır Çıkışlı Karya ve Likya Turu

Kayra & Likya Turu

Karya & Likya Turu

 AKDENİZ & EGE BÖLGESİNİ KEŞFEDİN!

FETHİYE - MUĞLA - BODRUM - MARMARİS - DATÇA - AKYAKA - ISPARTAYI GEZEREK

 5 GECE KONAKLAYIN.

Ücretin %50'sini Turdan Önce Öde Geri Kalanı Tur 1 Gün Kala Öde 

HAREKET SAATLERİ

Gidiş: Pazartesi Günü 13:00 Hareket 

Dönüş: Pazartesi Günü 07:00 Varış 

 

 

Konaklama: 1.Gün Marmaris Konaklama – 2.Gün Marmaris Konaklama – 3.Gün Muğla Konaklama 4. Gün Muğla Konaklama 5. Gün Muğla Konaklama

 

En Uygun Fiyat Avantajları İle Kayra & Likya Turları! 

Hayat Mitratur’la Güzel

Çıkın Çıkın Mitratur’la Gezin.

 

 Tur sigortası ile son 1 haftaya kadar koşulsuz iptal hakkı!

 

 

Gezilecek Yerler

1.Gün 

  • Fethiye •Amantis Kral Kaya Mezarlıkları •Ölüdeniz •Babadağ Teleferik

2.Gün 

  • Bodrum •Bodrum Tiyatrosu •Bodrum Kalesi •Halikarnas Mozolesi

3.Gün 

  • Marmaris •Tekne Turu •Jeep Safari veya Dalış •Gece Kulübü( İsteğe Bağlı )

4.Gün

  • Köyceğiz •Kaunos Antik Kenti •Dalyan •Sultaniye Kaplıcaları •Çamur Banyosu •İztuzu Plajı

5.Gün

  • Datça •Eski Datça •Akyaka • Azmak Nehri Tekne Turu

6.Gün

  • Isparta •Lavanta Bahçeleri •Eğirdir Gölü

 

Ekstra Aktiviteler : • Tekne Turu • Jeep Safari •Gece Klübü • Dalış

 

Kalkış Noktamız

Nivova Park Karşısı Mitratur Acentesi Önü
 


Tüm Gün Yayla Turları!
Mitratur’la Gez gör Keşfet!

 

Bilgi & Rezervasyon
0850 840 00 21
[email protected]


Huzurevleri Mah. Aydınlar Ap. Altı No:16 B Kayapınar / Diyarbakır ( Ninova Park Avm Karşısı )

 

 0-5 Yaş 1 Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsizdir.

 6 Yaş ve Üzeri Çocuklardan Tam Ücret Alınmaktadır.

 Otel odalarımız 2 veya 3 kişiliktir. Single oda müsaitlik durumunda ek ücrete tekabül eder.

 Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 5 Gece konaklama

 5 Akşam yemeği

 5 Sabah kahvaltısı (Açık Büfe)

 Ulaşım

 Seyahat sigortası

 Profesyonel rehberlik

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 Otel dışında alınan yiyecek ve içecekler

 Giriş ücretleri

 Ekstra Aktiviteler ( Tekne turu, Jeep Safari, Dalış, Gece Kulübü)

 

 

1.Gün

Buluşma yerimiz ve saatimiz;  Ninova Park AVM karşısında Mitratur acentesi önü 12:45'dur. Hareket saatimiz 13.00'tir. Yolculuğumuz Mitratur refakati,  araç içi ikramlar eşliğinde  başlıyor.  Profesyonel kokartlı rehberimizden gideceğimiz yerler hakkında detaylı ön bilgilerimizi alıyoruz. Yol güzergahımız üzerinde vereceğimiz molalar ardından sabah saatlerinde tarihi Fethiye merkezinde sabah kahvaltımızı alıyoruz.

2.Gün

Sabah kahvaltımızı Fethiye merkezde alıyoruz. Kahvaltımızın ardından Amantis kral kaya mezarını rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Gezimizin ardından 2006 yılında yüzde 82 oy ile Dünyanın en güzel kumsalı seçilen Ölüdeniz’e gidiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz yamaç paraşütü yapabilir. Serbest zaman ve yüzme molasının ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Buranın ardından konaklama yerimiz olan Marmaris'e doğru yola çıkıyoruz. akşam yemeğimiz otelde. 

3.Gün

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Türkiye'nin en populer tatil merkezi olan Bodrum'a doğru yola çıkıyoruz. Bodrum'da ilk göreceğimiz yer herkesin aklına ilk gelen Kireç kaplı taş evlerini yol güzergahımız üzerinde panoramik olarak görerek,  Mydos kapısını ve Antik Tiyatrosunu geziyoruz. Ardından Bodrum'un eski taş evlerinin arasında yürüyerek Dünya'nın yedi harikasından biri olan Mozoleyum'u görüyoruz. Daha sonra hep birlikte yürüyerek Bodrum yazısının önünde toplu fotoğraf çekimi ve srbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz Bodrum Kale'sini, isteyenler merkezde serbest zamanda alışveriş yapabilirler.  Ardından aracımızla Bodrum’un en popüler clublarının bulunduğu Beach cluba yüzme ve eğlencenin doruklarına ulaşmak için serbest zaman veriyoruz. Verdiğimiz yüzme molası ve eğlencenin  ardından otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde alıyoruz.

4.Gün

Sabah kahvaltımızın ardından tekne turmuzla ilk durağımız olan Iztuzu plajına gidiyoruz. Burası karete karetelerin yumurtalarını bıraktığı Akdenizin masmavi denizinde hayal edilmesi bile zor olan yüzme deneyimini hep birlikte yaşıyoruz. Ardından öğle yemeğimiz için teknemize geri dönüyoruz. Yemeğimizin ardından son bir defa daha masmavi sulara dalıyoruz. Akabinde Turkiye’de eşsiz güzelliğe sahip olan Sultaniye kaplıcalarına gidiyoruz. Hem kaplıca hemde çamur banyosu yapıp köyceğiz gölünde temizleniyoruz. Yaşayacağımız inanılmaz bu deneyiminin ardından otelimizin bulunduğu Marmaris’e doğru harekete geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde, yemeğimizin ardından  isteyen misafirlerimizle Marmaris Barlar sokağına gidiyoruz. Burada eğlencenin keyfine varıp tekrar otelimize doğru saat gece 02.00'de geçiyoruz.

5.Gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Datça'ya doğru hareket ediyoruz. Ege ve Akdeniz'i aynı anda görebileceğimiz yarımadanın en dar noktasına doğru hareket ediyoruz. Eşsiz yol manzaramız eşliğinde  Eski Taş evlere sahip olan Eski Datça'yı geziyoruz. Burada Can Yücel’in yaşadığı evi ve Eski Datça evleri arasında eşsiz fotoğraflar, badem dondurması ve meşhur Datça gazozunun tadını çıkarıyoruz. Geçirdiğimiz keyifli anlardan sonra buradan Yeni Datça’yı görmek için yola çıkıyoruz. Vereceğimiz serbest zaman ardından yukarıda bakılınca Cennet gibi güzellikte bulunan Marmaris ve Muğla arasında bulunan   Akyaka'ya doğru hareket ediyoruz. Burada  çok meşhur ve sevilen Balık ekmek yemek isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. akabinde etrafı yemyeşil, içinde mutlu mesut ördeklerin ve kazların yaşadığı Azmak nehri üzerinde tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. İsteyen misafirlerimiz Azmak nehrinin sodalı buz gibi suyunda yüzebilir. İsteyen misafirlerimiz etrafı tanımak için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra otelimize doğru yola çıkıyoruz. akşam yemeğimiz otelimizde 

6.Gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Marmaris yerli halkının gittiği tekne turumuzu yapıyoruz. Sadece yat sahiplerinin demir attığı sürpriz koylarda yüzme imkanına Mitratur ile sahip oluyoruz. Gezimizin ardında Marmaris’te bulunan otelimize geçiyoruz.

7.Gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından geliş güzergahımız üzerinde bulunan Isparta’ya doğru tekrar yola çıkıyoruz. Burada Lavanta ve Gül şehri olan Isparta’da mevsimsel döneme göre Gül Bahçesi veya Lavanta bahçelerinde birbirinden güzel fotoğraflar alıyoruz. Ardından Eğirdir gölü üzerinden Diyarbakır’a doğru yola çıkıyoruz. Sabah 09.00’de değerli misafirlerimizi bir başka MİTRATUR gezisinde buluşma dileğiyle uğurluyoruz.

 

ÖNEMLİ UYARILAR…

*Koltuk numaraları kayıt sırasına göre verilir.

*Tur programımız özenle hazırlanmış olup hiçbir Kayra & Likya turu ile benzerlik göstermez MİTRATUR misafirlerine özeldir.

*Tur Rehberi; hava ve yol koşulları vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir.

*Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda 18 kişilik lüx minibüs, 17 – 27 kişi kayıtlarda 31 kişilik lüx midibus, 27-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Tek koltuk alımlarında acente koltuk değişikliği yapma hakkına sahiptir.

*Mücbir sebepler veya yeterli sayıya ulaşılmaması durumunda acente turu iptal edip yolculara 2 gün öncesinden haber vermek zorundadır. Yolcunun yaptığı bütün ödeme kesintisiz iade edilir.

 *250 TL (İkiyüz Elli Türk Lirası) karşılığında erken rezervasyon Tur sigortası ile tatiliniz otele giriş tarihine 1 hafta (7 gün) kalana kadar güvenceye alınıyor. Herhangi bir nedenle tatilinizi iptal etmeniz durumunda ise koşulsuz iptal ve ücretinizin tamamını geri alma hakkına sahip oluyorsunuz. 

 

Diyarbakır Çıkışlı Karya ve Likya Turu

TL 11.900,00 / Kişi Başı

Hareket Saatleri

  • Mitratur Acentesi Önü
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi