loading
Tur Kodunu Yazınız

Diyarbakır Çıkışlı Büyük Ege Turu

Büyük Ege Turu
Büyük Ege Turu

Diyarbakır Çıkışlı Büyük Ege Turu

Son 10 Kişi
TL 10.900,00
TL 9.900,00 / Kişi Başı
EGE-21
Büyük Ege Turu
4 Gece - 5 Gün
Diyarbakır
Otobüs ile Ulaşım
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’

Büyük Ege Turu

 EGE BÖLGESİNİ KEŞFEDİN!

BALIKESİR - İZMİR - AYDIN - MUĞLA VE DENİZLİYİ GEZEREK

 4 GECE KONAKLAYIN.

Ücretin %50 ini Turdan Önce Öde

Geri Kalanı Turda 1 Gün Kala Öde!

 

HAREKET SAATLERİ

10:00 Hareket 

07:30 Varış 

  

 

Konaklama: 1.Gün İzmir Konaklama – 2.Gün İzmir Konaklama – 3.Gün Marmaris Konaklama 4. Gün Marmaris Konaklama

 

En Uygun Fiyat Avantajları İle Ege Turu! 

Hayat Mitratur’la Güzel

Çıkın Çıkın Mitratur’la Gezin.

 

 Tur sigortası ile son 1 haftaya kadar koşulsuz iptal hakkı!

 

 

Gezilecek Yerler

1.Gün 

  • Ayvalık •Cunda Adası •Taş Kahve •Şeytan Sofrası •Cunda Kordon •Taksiyaris Kilisesi •Liman

2.Gün 

  • Çeşme Kalesi ve Müzesi •Haralamos Kilisesi •Çeşme Kordon •Alaçatı •Alaçatı Yel Değirmenleri •Alaçatı Dondurması & Muhallebisi •İzmir Alsancak •Kordon

3.Gün 

  • Efes Müzesi •Meryem Ana Evi •Şirince  • Şirince Şarap Mahzeni

4.Gün

  • Aktiviteler •Tekne turu •Jetski •Gece Kulübü • Parasailing

5.Gün

  • Pamukkale Travertenleri •Hierapolis Antik Kenti •Hierapolis Tiyatrosu • Hierapolis Müzesi • Denizli Tekstil Fabrikası

 

Ekstra Aktiviteler : • Tekne Turu • Jetski • Gece Klübü •Deniz Parşütü (Parasailing)

 

Kalkış Noktamız

Nivova Park Karşısı Mitratur Acentesi Önü
 


Tüm Gün Yayla Turları!
Mitratur’la Gez gör Keşfet!

 

Bilgi & Rezervasyon
0850 840 00 21
[email protected]


Huzurevleri Mah. Aydınlar Ap. Altı No:16 B Kayapınar / Diyarbakır ( Ninova Park Avm Karşısı )

 

 0-5 Yaş 1 Çocuk iki yetişkin Yanında Ücretsizdir.

 6 Yaş ve Üzeri Çocuklardan Tam Ücret Alınmaktadır.

 Otel odalarımız 2 veya 3 kişiliktir. Single oda müsaitlik durumunda ek ücrete tekabül eder.

 Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 4 Gece konaklama

 4 Akşam yemeği

 4 Sabah kahvaltısı (Açık Büfe)

 Ulaşım

 Seyahat sigortası

 Profesyonel rehberlik

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 Otel dışında alınan yiyecek ve içecekler

 Giriş ücretleri

 Ekstra Aktiviteler ( Tekne turu, Jet Ski, Parasailing, Gece Kulübü)

 

 

1.Gün: DİYARBAKIR ÇIKIŞ

Saat 10:00’da Diyarbakır Ninova Avm karşısı Mitratur acentesi hareket ediyoruz. Mitratur'un zengin otobüs içi ikramları ile yolculuğumuza devam ediyoruz.

 

2.Gün: AYVALIK – CUNDA ADASI – ŞEYTAN SOFRASI -CUNDA KORDON - SARMISAKLI PLAJI - TAKSİYARİS KİLİSESİ - LİMAN

Sabah saatlerinde Ayvalık’a ulaşıp kahvaltımızı yaptıktan sonra sakız dondurması ve lokmasıyla ünlenmiş Cunda adasına ulaşıyoruz. Cunda adasını fotoğrafladıktan sonra sakız dondurmasını ve lokmasını tadabilmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Çamlık mevki’de bulunan muhteşem manzarasıyla ziyaretçilerine görsel bir şölen sunan Şeytan sofrasına ulaşıyoruz. Burada rehberimizden Şeytan sofrasının hikayesini dinledikten sonra manzaraya karşı oturup çay ve kahvelerimizi içiyoruz. Şeytan sofrası ziyaretimizden sonra Liman'da vereceğimiz serbest zamandan sonra İzmir’de bulunan otelimize doğru gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

 

3.Gün: - ÇEŞME - ALAÇATI - İZMİR

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Türkiye turizmi’nin gözbebeği olan Çeşme’ye ulaşıyoruz. Burada ilk olarak 1508 yılında II. Beyazıt tarafından yaptırılan deniz manzaralı Çeşme kalesini geziyoruz. Daha sonra çeşme meydanından geçerek, yıkımdan ilginç bir şekilde kurtulmuş ve aynı zamanda Çeşme’nin tek kilisesi olan Haralambos kilisesini görüyoruz. Ardından vereceğimiz serbest zaman da dileyenler kilisenin hemen yanında bulunan Çınaraltın’da yorgunluk çayı içebilir ya da çeşme çarşısını gezebilirler. Serbest zamanın ardından antik dönemde ismi Agrillia olan Alaçatı’ya ulaşıyoruz. Kendine özgü birbirinden etkileyici taş mimarisi evleri, asma bahçeleri, yel değirmenleri, rüzgar gülleri ve bol rüzgarı ile ünlü bu güzel kasabada bulunan pazaryeri camisini geziyoruz. Daha önce bir kilise olan bu caminin içinde hala bütün ihtişamı ile ayakta duran ikonastasis’i rehberimizin anlatımları eşliğinde görüp fotoğraflıyoruz. Alaçatı’da vereceğimiz serbest zamanın ardından İzmir’e dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. ( İzmir Konaklama )

 

4.Gün: ŞiRiNCE – MERYEM ANA – EFES ANTİK KENT

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Sabahattin Ali’nin sırça köşk kitabındaki bir hikayeye de konu olan eski adıyla Çirkincem ama oldukça şirin bir köy yerleşimi olan Şaraplarıyla ünlü Şirince’ye varıyoruz. Şirince’nin Arnavut kaldırımlı dar sokaklarında gezdikten sonra bu güzel köyün meşhur şaraplarından tatmak için bir şarap evine gidiyoruz. Dileyenler burada meşhur meyve şaraplarından satın alabilirler. Daha sonra közde kahve içmek için köy meydanında serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman ardından Katolik dünyası için oldukça kutsal kabul edilen Meryem Ana evine ulaşıyoruz. Meryem Ana gezimizden sonra yaklaşık 100 yıldır kazılan ve kazıları hala devam eden Türkiye’nin en önemli ana yerlerinden biri olan Efes antik kentini geziyoruz. Bu muhteşem kenti gördükten sonra Marmaris’e doğru yola çıkıyoruz. Sonra Marmaris’teki otelimize ulaşıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. ( Marmaris Konaklama)

 

5.Gün: MARMARİS – TEKNE TURU

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Marmaris’in eşsiz koylarını keşfetmek üzere Marina’dan teknemize binip gün boyu sürecek tekne turuna çıkıyoruz. Dileyenler yüzme molalarında tekneye yanaşan Jetskilere binebilir. (Ekstra) Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. ( Marmaris Konaklama )

 

6.Gün: PAMUKKALE – TRAVERTENLER - HİERAPOLİS

Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası Pamukkale’ye varıyoruz. Dünya’da benzeri sadece İtalya’nın Travertina isimli kasabasında görülebilen, bembeyaz dokusuyla sizleri kendine hayran bırakıyor. Burada yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli ovasına hakim Travertenler’de çekeceğimiz fotoğraflar, güzel bir anı olarak kalacak. Sonrasında antik çağda kutsal havuz olarak bilinen ve suyunun birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen sütünlu havuzunu geziyoruz. Kısa bir yürüyüşle ulaşacağımız Apollon Tapınağı ve onun yanında yer alan, antik çağda Cehennemin girişi olarak bilinen Plutonium Cin deliği’ni görerek rehberimizden bilgiler alıyoruz. Daha sonrasında Anadolu’nun en iyi koruna gelmiş tiyatrolarından olan Hierapolis tiyatrosu’nu ziyaret ediyoruz. Antik kent gezimizi tamamladıktan sonra bir başka MitraTur organizasyonunda buluşmak üzere dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

 

7.Gün: DİYARBAKIR VARIŞ

Sabah saat 07:30’da Diyarbakır’da oluyoruz. Siz değerli misafirlerimizi daha önce belirlenmiş noktalara bırakıp bir başka turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

ÖNEMLİ UYARILAR…

*Koltuk numaraları kayıt sırasına göre verilir.

*Tur programımız özenle hazırlanmış olup hiçbir Büyük Ege Turu ile benzerlik göstermez MİTRATUR misafirlerine özeldir.

*Tur Rehberi; hava ve yol koşulları vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir.

*Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda 18 kişilik lüx minibüs, 17 – 27 kişi kayıtlarda 31 kişilik lüx midibus, 27-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Tek koltuk alımlarında acente koltuk değişikliği yapma hakkına sahiptir.

*Mücbir sebepler veya yeterli sayıya ulaşılmaması durumunda acente turu iptal edip yolculara 2 gün öncesinden haber vermek zorundadır. Yolcunun yaptığı bütün ödeme kesintisiz iade edilir.

 *250 TL karşılığında erken rezervasyon Tur sigortası ile tatiliniz otele giriş tarihine 1 hafta (7 gün) kalana kadar güvenceye alınıyor. Herhangi bir nedenle tatilinizi iptal etmeniz durumunda ise koşulsuz iptal ve ücretinizin tamamını geri alma hakkına sahip oluyorsunuz. 

 *Otel odalarımız 2 veya 3 kişiliktir. Single oda müsaitlik durumunda ek ücrete tekabül eder.

REZERVASYON DETAYLARI

Diyarbakır Çıkışlı Büyük Ege Turu

4 Gece - 5 Gün, Otobüs ile Ulaşım

Tur Tarihi :

18.06.2024

Konaklama :

İzmir Volley Hotel / Seray Deluxe Hotel vb.

Ulaşım :

Otobüs ile Ulaşım

İzmir Volley Hotel / Seray Deluxe Hotel vb.
1.Oda

2 Yetişkin

Toplam Tutar

Tek Çekim (Peşin)

19800 TL
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar