loading
Tur Kodunu Yazınız

Mardin Çıkışlı Doğu Karadeniz & Batum Turu

Mardin Çıkışlı Doğu Karadeniz & Batum Turu
Doğu Karadeniz & Batum Turu

Mardin Çıkışlı Doğu Karadeniz & Batum Turu

Son 10 Kişi
TL 4.700,00
TL 3.700,00 / Kişi Başı
DGKRD-47
Mardin Çıkışlı Doğu Karadeniz & Batum Turu
2 Gece - 3 Gün
Mardin Çıkışlı
Otobüs ile Ulaşım
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’

Doğu Karadeniz & Batum Turu

HER HAFTA DOĞU KARADENİZ&BATUM TURU 
 2 GECE 3 GÜN 

Ücretin %25 ini Turdan Önce Öde Geri Kalanı Turda Öde!

 

HAREKET SAATLERİ

Midyat ve Nusaybin Hareket  Saati: 17:30

Kızıltepe vakıfbank önü Hareket saati 18:30

 Mardin Eski Avm Yanı Migros Önü Hareket Saati: 19:00

 

Mardin ve İlçeler Varış Saati 07:30 - 09:00 Arası 

 

TUR TARİHLERİMİZ

 

20-24 Temmuz

27-31 Temmuz

3-7 Ağustos

10-14 Ağustos

17-21 Ağustos

24-28 Ağustos

31 Ağustos - 4 Eylül

7-11 Eylül

14-18 Eylül

21-25 Eylül

28 Eylül - 2 Ekim

 

Konaklama: Yayla Oteli veya Vadi

 

En Uygun Fiyat Avantajları İle Karadeniz Turu! 

Çıkın Çıkın Mitratur’la Gezin.

 

*Rezervasyon için 800 TL kapora bedeli ödemesi yap, kalan bedeli tatilde öde! Son 1 haftaya kadar koşulsuz iptal hakkı!

 

 

Gezilecek Yerler

1.Gün 

• Sümela Manastırı  •Uzungöl  • Trabzon Çay Fabrikası

2.Gün

  • Ayder Yaylası • Fırtına Timisvat Taş Kemer Köprü • Gelin Tülü Şelelesi

Palovit Şelalesi, Zilkale  ve Çinçiva Köprüsü (Ekstra)

Rafting & Zipline (Ekstra)

 

3.Gün Batum veya Artvin Karagöl

Batum Turu

Batum •Piazza Meydanı •Ters Restoran

  • Orta Camii •Poseidon Heykeli •Medea Heykeli •Parlemento Binası • Batum Sahili • Ali-Nino Heykeli •Alfabe Kulesi •Batum Kiliseleri

Karagöl Turu

  • Borçka Karagöl Turu (Ekstra) • Çamlıhemşin • Hopa

 

 

Aktiviteler: • Zipline • Horon •Yayla Turları •Rafting 

Kalkış Noktamız

Mardin Eski Avm Önü

Kızıltepe Vakıfbank Önü

 


Tüm Gün Yayla Turları!
Mitratur’la Gez gör Keşfet!

 

Bilgi & Rezervasyon
0850 840 00 21
[email protected]


Mardin Şube Tel : 0533 816 48 76


Nur Mah. 22.Sk No:1/Z21 Sağer Apt Altı - Artuklu / MARDİN (Mardin Devlet Hastanesi Yanı)

 

Kişi başı 3400 TL’den başlayan fiyatlarla

 0-6 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsizdir.

 7 Yaş ve Üzeri Çocuklardan Tam Ücret Alınmaktadır.

???? Otel odalarımız 2 veya 3 kişiliktir. Single oda musaitlik durumunda ek ücrete tekabül eder.

 Kişi Başı Kapora Bedeli 800,00 TL'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 2 Gece konaklama

 2 Akşam yemeği

 2 Sabah kahvaltısı

 Ulaşım

 Seyahat sigortası

 Profesyonel rehberlik

 Horon ekibi

 Milli park giriş ücretleri

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 Otel dışında alınan yiyecek ve içecekler

 Giriş ücretleri

 Sümela manastırı girişi

 Batum giriş harcı (150₺)

 Yayla Turu (Palovit Şelalesi,Zil Kale,Çinçiva Köprüsü ) (100₺)

 Borçka Karagöl (Ekstra)

 Zipline, Rafting ve Teleferik

 

 

 

 

1.Gün: MARDİN ÇIKIŞ

 

Değerli misafirlerimiz, sizleri daha önce belirlemiş olduğunuz noktaların önünden alarak gece yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz boyunca profesyonel kokartlı turist rehberi eşliğinde geçeceğimiz güzergâhlar hakkında tek tek bilgi alıyoruz.

 

2.Gün: ZİGANA DAĞI – ALTINDERE MİLLİ PARKI – SÜMELA MANASTIRI- TRABZON – UZUNGÖL – ÇAY FABRIKASI 

 

Değerli misafirlerimiz,  Zigana dağında alacağımız açık büfe kahvaltı (Ekstra) Trabzon’un Maçka ilçesinden geçerek koruma altında olan Altındere Milli Parkına ulaşıyoruz. Coşan dere boyunca doğanın görkemli güzelliklerini seyrederek yapacağımız bu yolculuk Sümela Manastırının görünmesiyle taçlanacak. Karadağ’ın en sarp yerinde kurulmuş olan manastırın manzarası sizleri büyüleyecek. Meryem Ana Kilisesi, Nöbetçi Odaları, Misafirhane, Ayazma, Su Kemerleri, Kaya Fresklerini rehberimizin anlatımıyla öğrendikten sonra aracımızla Sürmene bıçak atölyesine geçiyoruz. Dünyaca ünlü el yapımı bıçaklarını görüyoruz. Dileyen misafirlerimiz burada alışveriş yapabilir. Ardından Çamburnun da buluna Hancıoğlu restoranta öğle yemeğimizi alıyoruz. verilen serbest zaman ardından Uzungöl'e doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde çay fabrikasına doğru geçiyoruz.  Çayın ülkemize giriş tarihini ve evrelerini öğrendikten sonra Haldizen deresinin önünü kapatılmasıyla oluşan Uzungöl'e hareket ediyoruz. Gölde Orman ve yeşile doyup burada misafirlerimize  aktivitelere katılmaları için serbest zaman veriyoruz. Hemen ardından Çaykara'da bulunan otelimize geçiyoruz. akşam yemeği otelimizde.

 

3.Gün: AYDER, ÇAMLIHEMSİN, PALOVİT, ZİL KALE, ÇİNCİVA KÖPRÜSÜ, ZİPLİNE


Sabah otelimzde alacağımız açık büfe kahvaltısı ardından Çamlıhemşin'e doğru yola çıkıyoruz. Ardından Ayder yaylasına geçiyor. burada Gelin Tülü Şelalesi ve Horon Tepesinde serbest zaman veriyoruz. ardından Çamlıhemşin Vadisine geçiyor. burada  Karadeniz’in olmazsa olmazı olan Çamlıhemşin’de de bunun en güzel örneği olan Fırtına Deresi’nde Kaçkar ve Verçenik Vadilerinden gelen Elevit, Palovit ile Hala (Ayder) derelerinin birleşmesinden oluşarak bize yol boyunca eşlik ediyor. Burada Karadeniz’de bulunan 300 tane endemik bitkiyi bir arada bulacağınız Karadeniz’in en hızlı debisine ait Palovit şelalesini, oradan Zil Kale ve Çinciva Köprüsünü geziyoruz, oradan Öğle yemeği için Fırtına deresinde öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Zipline ve Rafting yapmak üzere hazırlanıyoruz. Burada yaşanan heyecan dolu dakikalar ardından otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği eşliğinde horonun merkezi olan Rize yöresine ait oyunlar oynadıktan sonra odalarımıza geçiyoruz.

 

4.Gün: BATUM PİAZZA MEYDANI – TERS RESTORAN – ORTA CAMİİ - GANİO KALESİ – POSEİDON ANITI – MEDEA HEYKELİ-BATUM SAHİL- ALİ & NİNO HEYKELİ-BATUM KİLİSELER-ALFABE KULESİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası GÜRCİSTAN-BATUM Turumuz için aracımızdaki yerimizi alıyoruz. Sarp sınır kapısındaki giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra  Rehberimiz eşliğinde Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar tarafından kullanılan Ganio Kalesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Batum şehir merkezine gelerek  Posedion Anıtı, Ali-nino heykeli,Batum kiliseler ve alfabe kulesi gezilerimizi yapıp alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında dilerseniz sahilde vakit geçirebilirsiniz. Serbest zaman sonrası Batum turumuzu tamamlıyor  dönüş yoluna geçiyoruz.

 

5.Gün: MARDİN VARIŞ

 

Mardin ve İlçeler Varış Saati 07:30 - 09:00 Arası. Siz değerli misafirlerimizi daha önce belirlenmiş noktalara bırakıp bir başka turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

NOT: Araçlarımız katılım durumuna göre 19 – 27 – 35 – 46 kişilik tam donanıma sahip tur paketli araçlardır. Hiçbir misafirimize tura çıkacağı gün araçta oturacağı koltukla ilgili firmamız garanti vermemektedir. Koltukları rezervasyon sistemimiz turdan 1 gün önce otomatik belirler ve sizlere konuyla ilgili seyahat danışmanlarımız mutlak dönüş yapar.

 

NOT: * GÜRCİSİTAN GİRİŞLERİ İLE ALAKALI!

Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum'a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, kurum kimlikleri vs.) geçiş yapılamamaktadır. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM'A geçişleri için NOTER’den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Kimlikler yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir. Gürcü memurları zaman zaman 10 yıldan eski olan kimlikleri kabul etmemektedir.

Baba ve Anne, ikisinden birinin katılmaması durumunda noterden muvafakatname alınmalıdır.

DİKKAT: TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ. 150TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİ MİSAFİR TARAFINDAN ÖDENİR. RESMİ OLARAK 01.09.2019 TARİHİ İTİBARİ İLE ESKİ  NÜFUS CÜZDANLARI İLE GÜRCİSTAN'A GEÇİŞ SAĞLANAMAYACATIR.

NOT: ARTVİN KARAGÖL EKSTRA TURU İLE ALAKALI OLARAK EN AZ 5 KİŞİ KATILIMI OLMASI HALİNDE GİDİLECEKTİR. 5 İLE 10 KİŞİ ARASI 200 TL OLUP 10 KİŞİ VE ÜZERİ 100 TL EKSTRA ÜCRET ALINACAKTIR.

256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar