loading
Tur Kodunu Yazınız

Batman Çıkışlı Bolu & Abant Turu

Batman Çıkışlı Bolu & Abant Turu
Bolu - Abant Turu

Batman Çıkışlı Bolu & Abant Turu

Son 10 Kişi
TL 5.250,00
TL 5.000,00 / Kişi Başı
ABANT-72
Batman Çıkışlı Bolu & Abant Turu
2 Gece - 3 Gün
Batman Çıkışlı
Otobüs ile Ulaşım
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’

Bolu & Abant Turu

BATI KARADENİZ’İN DOĞAL GÜZELLİKLERİNE KAPILIN
 2 GECE 3 GÜN 

Ücretin %25 ini Turdan Önce Öde Geri Kalanı Turda Öde!

 

HAREKET SAATLERİ

14:00 Çıkış

 10:00 Varış 

  

TUR TARİHLERİMİZ

......

Konaklama: Safranbolu

 

En Uygun Fiyat Avantajları İle Batı Karadeniz Turu! 

Çıkın Çıkın Mitratur’la Gezin.

 

*Rezervasyon için 1850 TL kapora bedeli ödemesi yap, kalan bedeli tatilde öde!

 Son 1 haftaya kadar koşulsuz iptal hakkı!

 

 

Gezilecek Yerler

1.Gün 

  • Bolu  •Abant Gölü •Gölcük Gölü •Safranbolu

2.Gün

  • Safranbolu Evleri •Cam Teras •Yörük Köyü •Safranbolu Şehir Turu

3.Gün

  • Amasra •Amasra Kalesi •Tavşan Adası •Amasra Müzesi

 

Aktiviteler: • Amasra Tekne Turu

Kalkış Noktamız

Batman Park Avm Önü

 

Konaklama:  (2 Gece Safranbolu)

 


Tüm Gün Yayla Turları!
Mitratur’la Gez gör Keşfet!

 

Bilgi & Rezervasyon
0850 840 00 21
[email protected]


Belde Mah. 3206 Sk. Turan Kardeşle Ap. Altı No:1 B Merkez / Batman ( Batman Park Avm Çaprazı )

 

Kişi başı 4250 TL’den başlayan fiyatlarla

 0-6 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsizdir.

 7 Yaş ve Üzeri Çocuklardan Tam Ücret Alınmaktadır.

???? Otel odalarımız 2 veya 3 kişiliktir. Single oda musaitlik durumunda ek ücrete tekabül eder.

 Kişi Başı Kapora Bedeli 500,00 TL'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 2 Gece konaklama

 2 Akşam yemeği

 2 Sabah kahvaltısı

 Ulaşım

 Seyahat sigortası

 Profesyonel rehberlik

 Mitratur güvencesi

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 Otel dışında alınan yiyecek ve içecekler

 Giriş ücretleri

 Tekne Turu

 

 

1.Gün: BATMAN ÇIKIŞ

Değerli misafirlerimiz, sizleri daha önce belirlemiş olduğunuz noktaların önünden Saat:15:00’da alarak gece yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz boyunca profesyonel kokartlı turist rehberi eşliğinde geçeceğimiz güzergâhlar hakkında tek tek bilgi alıyoruz.

2.Gün: ABANT GÖLÜ – GÖLCÜK

Değerli misafirlerimiz, Alacağımız sabah kahvaltısından sonra turumuza başlıyoruz. İlk durağımız Abant gölü. Abant Gölü ve çevresinin bitki zenginliği, büyük bir açık hava rekreasyon potansiyeline sahip olması nedeniyle “Tabiat Parkı” olarak koruma altına alınmıştır. Sarıcam, söğüt ve kavak ağaçları ile kaplı gölü keşfetmeye çıkıyoruz. Serbest zamandan sonra bir sonraki durağımız Gölcük. Her mevsim görüntüsü muhteşem olan doğanın olağanüstü görüntüsünde büyülenmiş olacağız.  Serbest zamandan sonra otelimize geçiyoruz.

3.Gün: SAFRANBOLU EVLERİ – CAM TERAS – YÖRÜK KÖYÜ – SAFRANBOLU ŞEHİR TURU

Otel de Alacağımız sabah kahvaltısından sonra turumuza başlıyoruz lk olarak Safranbolu turizmine katkıda bulunmak amacıyla Tokatlı Kanyonu üzerinde yerden 80 metre yükseklikte ve 11 metre genişliğinde yapılan Kristal Teras (Cam seyir terası),  Safranbolu’da bundan 3000 yıl önce oluşan sarkıt ve dikitleri ile sizleri kendisine hayran bırakacak olan Mencilis - Bulak Mağarasını geziyoruz. Mağarasının içerisinde yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından, şehri panoramik olarak görebileceğimiz Hıdırlık Tepesi'ne çıkıyoruz. Muhteşem Safranbolu manzarasına karşı çay ve kahvelerimizi keyifle yudumlarken  bir yandan da rehberimizden Safranbolu hakkında bilgi alıyoruz. Safranbolu hakkında genel bilgi aldıktan sonra Köstendil Kaymakamı Hasan Paşa'nın Türbesi, Kurtuluş Savaşı kahramanlarından Dr. Ali Yaver Ataman'ın (1955) anıt mezarından sonra şehri daha yakından gezmeye başlıyoruz. Kileciler Müze Evi, İzzet Pasa Camii, Güvercin Yuvaları, Demirciler Bakırcılar- Yemeniciler Çarsıları, Cinci Hani, Köprülü Mehmet Pasa, Camii, Güneş Saati,Tarihi Cinci Hamamı, Arasta gezilerinden sonra, öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra, bütün  Türkiye' de ilk kez kendi isteğiyle koruma altına alınmış köy olarak anılacak olan ve yaşayanlarının yüksek tarih bilincine sahip olduğu, her yıl yerli ve yabancı onbinlerce ziyaretçinin uğrak yeri olduğu Yörük Köyü’ne geçiyoruz. Burada eski çamaşırhaneyi ve Sipahi Konakları'nı gezeceğiz. Köy gezimizden sonra  otelimize geçiyoruz.

4.Gün: AMASRA – TAVŞAN ADASI – AMASRA MÜZESİ – AMASRA KALESİ – ÇEŞMİ CİHAN ALANI – BARIŞ AKARSU HEYKELİ

Otel de Alacağımız sabah kahvaltısından sonra turumuza başlıyoruz. Bartın üzerinden Amasra' ya doğru yol alıyoruz. Strabon’a göre Amazonlar tarafından kurulmuş olan, adını bir Pers prensesi Amastris’den alan Karadeniz’in eşsiz güzelliklerine sahip Fatih Sultan Mehmet’in Lâla’sına “Çeşm-i Cihan buramı ola ?” (Dünya’nın Gözü) diye sorduğu Amasra’ya ulaşıyoruz. İhtişamını halen koruyan surlarla çevrili kent sokaklarında gezerken; küçük bir adayı ana karaya bağlayan Kemere Köprüsü, Fatih Kilise Camii, Şapel, Sormagir Kapısı, Zindanlar, Ceneviz Kabartmaları ve Çekiciler Çarşısı başlıca göreceğimiz eserler olacak. Gezilerimizin ardından Amasra’nın ünlü balık restoranlarında öğle yemeği molası veriyoruz. Deniz balığı ve Amasra salatasından oluşan öğle yemeği sonrası Barış Akarsu heykelini görmeye gidiyoruz. Daha sonra kentten ayrılarak dönüş yolculuğuna başlıyoruz...

5.Gün: BATMAN VARIŞ

Sabah 09.30 Batman’a varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi daha önce belirlenmiş noktalara bırakıp bir başka turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

 

NOT: Araçlarımız katılım durumuna göre 19 – 27 – 35 – 46 kişilik tam donanıma sahip tur paketli araçlardır. Hiçbir misafirimize tura çıkacağı gün araçta oturacağı koltukla ilgili firmamız garanti vermemektedir. Koltukları rezervasyon sistemimiz turdan 1 gün önce otomatik belirler ve sizlere konuyla ilgili seyahat danışmanlarımız mutlak dönüş yapar.

REZERVASYON DETAYLARI

Batman Çıkışlı Bolu & Abant Turu

2 Gece - 3 Gün, Otobüs ile Ulaşım

Tur Tarihi :

30.11.2023

Konaklama :

Ulaşım :

Otobüs ile Ulaşım

1.Oda

2 Yetişkin

Toplam Tutar

Tek Çekim (Peşin)

10000 TL
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar