loading
Tur Kodunu Yazınız

Diyarbakır Çıkışlı Büyük Ege, Akdeniz Turu

05 Temmuz 2021 Pazartesi | Kesin Kalkış
6 Gece Konaklamalı Ege, Akdeniz Turu

Diyarbakır Çıkışlı Büyük Ege, Akdeniz Turu

Son 10 Kişi
TL 3.500,00
TL 2.999,00 / Kişi Başı
EGE-AK-21
05 Temmuz 2021 Pazartesi
6 Gece 7 Gün
Diyarbakır Çıkışlı
Uçak İle Ulaşım
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’

Diyarbakır Çıkışlı Ege, Akdeniz Turu

Ege, Akdeniz Turu 1. Gün  

Diyarbakır’dan İzmir uçağı için sabah saat 07:00’de Diyarbakır havalimanına geçiyoruz. Burada uçuş işlemlerimizi yaptıktan sonra uçağımıza geçiyoruz.
Siz değerli misafirlerimizi Adnan Menderes havalimanında karşılayan Rehberimizin yönlendirmeleriyle aracımıza geçiyoruz. Güzergahımız üzerinde sabah kahvaltısı için mola veriyoruz. Akabinde,  Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Yel değirmenleri ve bol rüzgarı ile ünlü bu güzel kasabada alacağımız muhteşem fotoğraflardan sonra  Çeşme'ye ulaşıyoruz. Burada 1508 yılında ll. Beyazıt' ın yaptırmış olduğu muhteşem deniz manzaralı kalesini ziyaret ediyoruz. Daha sonrasında Çeşme çarşısında verilen serbest zamanı takiben merkeze 5 km uzaklığında bulunan Çeşme’nin en uzun mavi bayrak ödülü Ilıca plajında yüzme molası veriyoruz. Yüzme mollamızın ardından İzmir merkezde bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde .


 

 

Ege, Akdeniz Turu 2. Gün  

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, kısa bir yolcuğun ardından Şirince’ye ulaşıyoruz Yunan yazar Dido Sotiriou’nun "Benden selam söyle Anadolu’ya adlı eserinde bahsettiği" eski Rum köyü Şirince. Otantik mimariye sahip tarihi evler ve sokaklar arasında geziyoruz. Şarap evlerinde meyve şaraplarının nasıl yapıldığını dinliyor ve isteyen misafirlerimiz ücretsiz olarak tadına bakabiliyor ve alışveriş yapabilirler Şirince gezimizin ardından Türkiye denince akla ilk gelen yerler arsında gelen Bodrum’a doğru gidiyoruz. İlk durağımız Bodrum şehir merkezi oluyor. Bodrum’da vereceğimiz serbest zaman ardından Bodrum’un en gözde mekanlarında biri olan Beach Club’a gidiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz hem yüzebilir hem de müziğin ve eğlencenin tadına çıkarabilirler. Eğlence ve yüzme mollamızın ardında Milas’ta bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz.


 

 

Ege, Akdeniz Turu 3. Gün  

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, kısa bir yolcuğun ardından Gökova’nın seyir terasında cennet Akyaka manzarasını fotoğraflıyoruz. Daha sonra muazzam bir manzara karşısında ortalama 3 km uzunluğunda Azmak nehrinde 10 metre derinliğinde bulunan nehrin dibini ayna gibi görebileceğiniz kısa bir tekne turu yapıyoruz (ekstra). Ardından isteyen misafirlerimiz denizde veya inanılmaz soğuklukta olan Azmak nehrinde yüzebilirler. Yüzme ve serbest zaman ardında deniz kenarında bulunan Marmaris’teki otelimize giriş yapıyoruz. Giriş işlemlerinden sonra isteyen misafirlerimizle su sporları (jetski, parasailing, banana ve mable)  gibi aktivitelere katılabilirler (ekstra). Akşam yemeğimiz otelimizde

Not: Dileyen misafirlerimize gece kulubü turumuz olacaktır.


 

  

Ege, Akdeniz Turu 4. Gün   

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Marmaris yerli halkının gittiği tekne turumuzu yapıyoruz. Sadece yat sahiplerinin demir attığı süpriz koylarda yüzme imkanına MİTRATUR ile sahip oluyoruz. Gezimizin ardında Marmaris’te bulunan otelimize geçiyoruz.


 

 

 Ege, Akdeniz Turu 5. Gün  

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında aracımızla Muğla’nın Köyceğiz Gölü kıyısına gidip buradan piyade tekneleri ile hem gölün hem de Dalyan sazlıklarının keyfini sürerek kanalın üst kısmında yer alan Kral Mezarlarında fotoğraf molası ve bu esnada detaylı bilgi rehberimiz tarafından verilmektedir. Daha sonra kaplumbağalarının (Caretta Caretta) yumurta bıraktığı İztuzu Plajı’nda 2 saate yakın bir süre yüzme molası ile turumuza devam ediyoruz. Burada adeta dalgalar sizinle ahenk içinde dans ediyorlar.  Burada öğle yemeğini teknemizde alıyoruz. Yemeğimizin ardından durağımız şifalı Sultaniye Kaplıcaları olacaktır. Çamur banyosu ve devamında açık yüzme havuzlu kaplıca tecrübesi sizi bekliyor (ekstra). Burada geçireceğimiz unutulmaz anlardan sonra Dalyan’a doğru hareket ediyoruz. Burada küçük Dalyan kasabasını keşfetmek için serbest zaman veriyoruz. Bu unutulmaz deneyiminin ardından Mavi tur adı altında yatların uğrak noktası olan Göçek gezimiz başlıyor. Burada alacağımız serbest zamanın ardında Fethiye’de bulunan otelimize doğru geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.


 

Ege, Akdeniz Turu 6. Gün

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası (arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenalini yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar aşık olacaksınız.(Ekstra))   Babadağ'ın hemen eteğinde bulunan Belcekız plajına ulaşıyoruz. Bu plajın devamı niteliğindeki Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan ÖLÜDENİZ’de sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz’de turkuaz suların keyfini çıkarttıktan sonra  Türkiye’nin en etkileyici kanyonlarından biri olan Saklıkent’ e gidiyoruz. Burada ulaşacağımız merkezde dileyen misafirlerimiz gökyüzünde olmanın zevkini Zıpline ile yaşayabilirler. Bu heyecan verici aktivitelerin ardından Saklıkent Kanyonuna giriş yapıyoruz. Kanyon içinde yerin altından çıkan buz gibi sularda serinleyip fotoğraflarımızı çekerek otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


 

Ege, Akdeniz Turu 7. Gün  

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası aracımızla Antalya merkezde 20 km uzaklıkta bulunan Kurşunlu Şelalesi’ne gidiyoruz. Burada binlerce bitki çeşidi ve yeşilin bir çok tonuna şahitlik yapıyoruz. Burada aldığımız pozitif enerjiyle Köprülü Kanyon’una doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz molanın ardından insanın yasamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek  Rafting heyecanını Köprü Çay’ın buz gibi sularında finali beraber yaşıyoruz(ekstra). Yaptığımız adrenalini yüksek rafting heyecanından sonra Antalya havalimanından geri dönüş sağlıyoruz.

 

 

Diyarbakır çıkışlı turlar, diyarbakır ege turu, diyarbakır akdeniz turu, diyarbakırdan turlar, diyarbakır gezi organizasyonu, diyarbakır alaçatı turu, diyarbakır tur acentesi

REZERVASYON DETAYLARI

Diyarbakır Çıkışlı Büyük Ege, Akdeniz Turu

6 Gece 7 Gün, Uçak İle Ulaşım

Tur Tarihi :

05.07.2021

Konaklama :

Ulaşım :

Uçak İle Ulaşım

1.Oda

2 Yetişkin

Toplam Tutar

Tek Çekim (Peşin)

5999 TL
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar